نحوه ثبت فروشگاه

آموزش تصویری ورود و ثبت فروشگاه


 جهت ثبت فروشگاه کلیک کنید 

 

شرایط همکاری ذره بین با فروشگاه‌ها

1. شما باید نماد الکترونیک داشته باشید و به محض انقضای آن، فروشگاه شما نیز غیر فعال می شود.

2.  فروشندگان موظف به فروش کالاهای سازگار با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند و در صورتی تخطی از آن، تمامی عواقب به عهده فروشنده می باشد.

3. پس از ثبت نام فروشگاه شما ظرف مدت حداقل یک ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت توسط کارشناسان بررسی و محصولاتتان به پنل اضافه خواهد شد. این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

4. جهت نمایش محصولاتتان در نتایج ذره بین، شما می بایست آن ها را با دیگر محصولات سایت ادغام نموده و یا درخواست مرجع شدن بدهید(فیلم آموزشی). پس از نمایش، به ازای هر کلیکی که کاربر را به سایت شما هدایت می‌کند، مبلغی از شارژ شما، براساس تعرفه تبلیغات، کسر خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام و ورود به پنل کاربری

برای ثبت نام در پنل کاربری ذره بین، در مرورگر رایانه، بر روی متن " ورود یا ثبت نام فروشگاه " در قسمت بالا سمت چپ صفحه و در مرورگرهای گوشی آیکن " حساب کاربری " در قسمت پایین سمت چپ صفحه کلیک نمایید.

در صفحه ی باز شده، شماره موبایل خود را بطور صحیح ( مثال: 09123456789 ) وارد نمایید و بر روی گزینه " مرحله بعد " کلیک کنید. در مرحله ی بعد، یک پیامک حاوی کد تایید برای شما ارسال خواهد شد. نام کاربری ( نام دلخواه ) به همراه کد ارسالی را در کادر مربوطه وارد نموده و دکمه ادامه را بزنید.

همچنین در صورت اشتباه بودن شماره وارد شده در مرحله ی قبل، می توانید در پایین کادر، گزینه ی ویرایش شماره را انتخاب نموده و شماره ی صحیح را وارد نمایید. پس از وارد کردن نام دلخواه خود و کد دریافتی از ذره بین، ثبت نام اولیه شما انجام شده و پیامکی مبنی بر تایید ثبت نام برای شما ارسال می گردد. اکنون در قسمت بالا سمت چپ مرورگر نام انتخابی شما نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن ، به پنل کاربری خود هدایت می شوید.