تبلیغات

تعرفه خدمات (1402)

 

برای بهره مندی از خدمات ما، پس از ثبت نام در پنل کاربری، جهت ثبت و فعال سازی فروشگاه میبایست کیف پول حساب کاربری خود را حداقل به مبلغ 100 هزار تومان شارژ نمایید. پس از شارژ کیف پول، مبلغ 50 هزار تومان بعنوان شارژ هدیه اولین ثبت نام، به موجودی کیف پول شما افزوده خواهد شد. به ازای هر کلیک غیر تکراری کاربران بر روی اطلاعات شما که شامل خرید اینترنتی، اطلاعات فروشگاه، پیامک به فروشنده و تماس تلفنی میشود، هزینه ای طبق جدول زیر کسر میگردد.

 

 نوع کلیک ( موجود و ناموجود )  تعرفه به ازای هر کلیک غیر تکراری 
 کلیک بر روی  خرید اینترنتی  200 تومان
 کلیک بر روی  اطلاعات فروشگاه  100 تومان
 کلیک بر روی  اطلاعات تماس   100 تومان

 

 

خدمات تبلیغات در ذره بین ، جهت بهتر دیده شدن محصولات شما و ترغیب کاربران سایت به خرید از فروشگاه شما طراحی شده است که شامل کلیک ویژه و اسلایدر محصولات می شود.

 

تعرفه کلیک ویژه

 

یکی از خدمات موتور جستجوی هوشمند  ذره بین، امکان تعریف کلیک ویژه برای محصولات فروشگاه است. با فعال سازی این آیتم، در صورتی که بیش از یک فروشنده محصولی را عرضه کند، محصول فروشگاه شما با رنگی متمایز در بالای سایر فروشگاه ها برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود.

هزینه کلیک بر روی دکمه خرید محصول برای هر فروشگاه، در حالت عادی 200 تومان به ازای هر کلیک غیر تکراری می باشد که در صورت فعال سازی گزینه ی کلیک ویژه، این قیمت به ازای هر پله بالاتر 200 تومان تا سقف 3000 تومان افزایش خواهد داشت.

بعنوان مثال اگر چهار فروشگاه یک محصول را ارائه کنند و فروشگاه شما در ردیف آخر قرار داشته باشد، با فعال کردن کلیک ویژه ردیف فروشگاه شما سه پله بالا خواهد رفت که جمع هزینه 800 تومان به ازای هر کلیک غیر تکراری خواهد بود. ( 200 تومان هزینه کلیک عادی بعلاوه 600 تومان هزینه کلیک ویژه و قرار گرفتن در ردیف اول).

 

 

اسلایدر صفحه محصولات

 

تعداد 2 عدد اسلایدر در صفحات محصولات ذره بین قرار دارد که هر کدام از اسلایدر ها تعداد 10 عدد محصول شما را به بازدید کنندگان سایت نشان می دهد. رزرو این اسلایدرها بصورت ماهانه بوده که از طریق بخش خدمات ذره بین و انتخاب گزینه ی اسلایدر صفحه محصولات، قابل رزرو است.